Csíkos mintás szőnyeg, 67x120 cm, szürke-rózsaszín - PRAIRIE

Csíkos mintás szőnyeg, 67x120 cm, szürke-rózsaszín - PRAIRIE

5590 ÁFA-val
Elfogyott! :(
Ingyenes szállítás 10.000 Ft feletti rendelés esetén
30 napos ingyenes visszaküldés

Ezért szeretitek Ti

Miért ilyen jók az áraink?

Hogyan tudunk stílusos bútorokat kedvezőbb áron forgalmazni? Úgy, hogy nem a minőségen, hanem a logisztikai költségeken spórolunk, ugyanis a termékeinket egyenesen a gyárból szállítjuk, anélkül, hogy köztes állomásokon kellene várakozniuk.
Hogyan tudunk stílusos bútorokat kedvezőbb áron forgalmazni? Úgy, hogy nem a minőségen, hanem a logisztikai költségeken spórolunk, ugyanis a termékeinket egyenesen a gyárból szállítjuk, anélkül, hogy köztes állomásokon kellene várakozniuk.

Ezért szeretjük

Utolsó simításként, vagy nagyon is fontos lakásdekorációs elemként tekintünk a szőnyegekre? Igazából mindkét nézőpont helyes! Legyen szó arról az igényünkről, hogy kemény burkolatainkat lágyítani szeretnénk, vagy épp arról, hogy lakberendezési stílusunkat szeretnénk még hangsúlyosabbá tenni, a szőnyegek a segítségünkre lesznek!
Jellemzők / Méretek
Termék mérete
Hossz: 120,00 cm
Szél: 67,00 cm
Mag: 0,60 cm
Súly
1,40 kg
Termékadatok
Egyéb tudnivalók
Padlófűtéshez alkalmas.
Szín
Szürke, fehér, és rózsaszín
Anyag
100% Polipropilén
Gondozás
Ápolási információk
A mindennapos szennyeződéseket rendszeres porszívózással és utána puha kefével, a simítási irányba történő átkeféléssel tudjuk eltüntetni. Makacsabb folt esetén nedves puha ruhával áttörölhetjük a szövetet, hogy a szálak rugalmasságát megőrizzük. A szennyeződésekét a lehető legrövidebb időn belül ki kell tisztítani. A kiöntött folyadékokat nedvszívó kendővel azonnal fel kell itatni, majd kb kéz meleg vízzel és semleges finom mosószerrel lehet megtisztítani a kárpitot. Ne használjunk háztartási tisztítószert, mert azok savakat tartalmaznak és megtámadják a szálakat. A tisztítószert soha sem a foltra kell önteni, hanem valamilyen tiszta, puha kendőre. A tisztítás előtt mindig ellenőrizzük egy nem látható helyen, hogy a tisztítószer nem okoz-e színelváltozást. Tisztítás után mindig töröljük át varrattól-varratig a felületet nedves kendővel, hogy a foltszáradást elkerüljük. Teljes száradás után újra át kell porszívózni.
Cikkszám
DETK-267959[D]